JUNKRIDE DIRTY JAM 2017 / VIDEO

Tak ako predošlé roky sa aj rok 2017 niesol v znamení bohatého kalednára rôznych BMX a MTB akcii. No jedna z nich je vždy tak trochu iná.  Tak trochu mimo štandard… Áno je to legendárny JUNKRIDE DIRTY JAM, tak ako vždy je plný nevyspytateľných zážitkov. Je to akcia pri ktorej zažiješ dovtedy nezažité. Akcia, ktorá ťa proste poznačí. Je to miesto kde neexistujú zábrany a kde sa celú noc žije a jazdí pod holým nebom za pochodu ohňostrojov. Padajú veľké triky, veľké pády ale hlavne padajú aj všetky zábrany. Je to jeden ohnivý kotol, ktorý vrie celý rok a každé leto na jeden víkend vybuchne !

Účasť tvorili rideri z Junkride Crew a blízkeho okolia. Prišli však aj chalani z Čiech, Bratislavy, Banskej Bystrice a Goraľské duo Filip Baník a Domino Jancek, ktorý pálil veľké triky a ešte väčšie pády.

 

 

VŠETCI NAJVYTEŠENEJŠÍ !

 

Jazdil sa hlavne nočný best trick v štýle cash for tricks na veľkom step-upe za svetla vatier a ohňostrojov. Jazdci to hrotili a dav dokonca pridával peniaze do prizemoney. Všetci chceli vidieť ako sa tam pozabíjajú!

Najocenenejšími sa stali jazdci, ktorí to tam drvili najviac a neprestávali, ako napríklad Mišo Kovačovič s 360 doublebarspinom, Filip Baník s whipom do tailwhipu a napr. flairom, Palko Hraško s backflipom, Viktor Novák s condorom do x-upu, Erik Figar s triplewhipom a domáci Peťo Gorog s backflip condorom na jednu nohu. Úplne najväčším fanúšikom davu sa stal Domino Jancek, ktorý jazdil najdlhšie a neúnavne sa hádzal o zem a do kríkov. Odišiel aj niekoľko peciek ako onehand superman a nohanded superman v crazy štýle!

 

DOMINO JANCEK S ÚSMEVOM A NAJVYŠŠÍM PRIZEMONEY

 

Okrem jazdenia sa večer strhla extrémna DNB party v podaní Junkride DJs SELO a SHORTY.BC, ktorých miestami prerušili náhodní DJs z davu a hralo hocičo. V nočnom tlaku sa odohralo aj niekoľko špeciálnych neočakávaných disciplín ako hlavička do dopadu, lozenie po rebríku, hranie na gril, opustenie bicykla na odraze a podobné psychoaktivity.

Takže si poriadne sadni a precíť video z dielne Pána kameramana a editora Filipa Pobočíka, ktorý precítil s kamerou celú akciu a vytvoril toto “veľdielo” ! O hudbu vo videu sa postaral DJ Selo. Vidíme sa opäť o rok !