BMX street zone opening | VIDEO

BMX STREET JAM na novej lajne v našej HALE je za nami a bol to kvalitný náklad. Zóna bola úspešne otestovaná. Čo sa týka riderov tak sa tu stretla väčšina slovenskej smotánky + návštevníci z Prahy ako Martin Svoboda, Luděk Sedlář a Kuba Juza.

JAM bol rozdelený na dve časti a to best trick na downraile a potom best trick na piramíde. Od prvých minút začali padať odvážne kombinácie trikov, a vyzeralo to, že chalanom prekážky sadli a nemuseli dlho bojovať aby si zvykli. Hneď na úvod si Ludis Tóth napálil veci ako opo whip over rail alebo uprail feeble do tailwhipu… Jakub Pružinec si šiel svoje klasiky dole railom a hore railom (vážne si už nepamätám čo všetko tam nasolil – viď. video). “Monster” Bednárik z Nitry šokoval rail-ride kombináciami. Majky Molnár sa rozbíjal pri 180 over rail do fullcab dropu z plošiny. No a potom sa pridal Martin Svoboda, ktorý naložil masívne lajny s vecami ako napr. doublepeg uprail to 360 over a následným barspinom do icepick grindu. Luděk Sedlář odjazdil tiež mnoho vydarených vecí a nakoniec mu padol aj gap over rail to wallride 180 out na piramídke. Gabo Hušek si švihol wallride do icepicku. Mário Flamík si to tam jazdil hore dole vo svojom manual štýle ako vždy. Martin Rosival opäť šokoval divákov svojimi siganute nepochopiteľnými vecami a Riči Botoš to uzavrel 54kou a truckdriverom cez rail na pyramíde. Všetko to za mikrofónom ošéfoval Pán Martin “Prorok” Ďurček a nálada bola veselá.

Určite som pozabúdal na nejaké mená, poprípade triky, ktoré som si nevšimol no jedno je isté. Streetová lajna priniesla kopec radosti a dobrej zábavy všetkým, ktorí prišli zajazdiť !

 

Video

 

Fotogaléria novéj zóny

 

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli, zajazdili alebo prispeli k stavbe ! Keep the wheelz rollin !

 

Text: Tommy Kunz

Video: Maker Konko

[separator color=’WHITE’ thickness=’10’ up=’20’ down=’30’]

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

[separator color=” thickness=” up=” down=”]